Strona główna
 

Serwis www.sprawdzonepożyczki.pl jest serwisem informacyjnym zbiorem porady finansowe oraz informacji o kontach kredytach i pożyczkach, jak również ofert banków oraz propozycjach finasów pozabankowych. www.sprawdzonepożyczki.pl nie ponosi odpowiedzialności za przedstawione oferty pożyczek oraz ofert a w szczyglości warunków finansowych oferowanych produktów bankowych i pożyczek. Decyzja o wyborze konta, pożyczki czy kredytu oraz innego produktu widniejącego na stronie zależy wyłącznie od Państwa jest podejmowana wyłącznie przez użytkownika. Serwis www.sprawdzonepożyczki.pl jest partnerem parabanków, partnerów finansowych, programów partnerskich i ich produkty finansowe dostępne są w naszym serwisie w jednym miejscu. Dodatkowo pożyczki krótkoterminowe (chwilówki) zamieszczone w spisie/liście zgodne z przepisami prawa o działaniu – wszystkie informacje o działaniach parabanków i ich ofertach znaleźć można na stronie Komisji Nadzoru Finansowego.

Niniejsze informacje nie stanowią oferty w rozumieniu art. 66 §1 kodeksu cywilnego (Dz. U. z 1964, poz. 16, nr 93 z póź. zm.), mają one jedynie charakter orientacyjny i nie powinny być wykorzystywane w innych celach.

Warunki udzielenia kredytu/pożyczki zostaną przedstawione przez właściwą instytucję finansową oraz Bank w trakcie zawierania umowy finansowej. Dodatkowo w przypadku opóźnienia spłaty pożyczki w przewidzianym terminie, firmy pożyczkowe mogą naliczyć dodatkowe opłaty.

Ekspres pożyczka

Pożyczka ekspresowa

pożyczkiexpresowe

eksprespożyczka24

Sprawdzone pożyczki

Sprawdzone pożyczki
 

Strona powstała z myślą o najlepszych okazjach finansowych na rynku. Wyszukujemy dla Państwa najkorzystniejsze oferty kredytów, pożyczek oraz kont osobistych. Wszystko w jednym miejscu. Wystarczy kliknąć.

Tylko u nas wybrane i sprawdzone pożyczki, konta bankowe oraz ubezpieczania i kredyty bankowe. Dołożyliśmy wszelkich starań aby strona była maksymalnie czytelna i prosta w obsłudze. Wystarczy wybrać pożyczkę lub kredyt i złożyć wniosek – w prosty i szybki sposób sprawdzicie Państwo wielkość i ofertę pożyczkową na rynku.