WANGA POŻYCZKA

pożyczki
Wonga
Pożyczka gotówkowa

Opis:

Wonga to największy na świecie pożyczkodawca on-line. Pierwsza strona internetowa wonga.com wystartowała w 2007 roku w Wielkiej Brytanii i do tej pory za jej pośrednictwem udzielono już ponad 7 milionów pożyczek. Wonga ma oddziały na 3 kontynentach, nareszcie także w Warszawie. Polscy Klienci mają dostęp do naszych pożyczek przez Internet i mogą pożyczyć od 50 do 2500 zł na okres od 1 do 60 dni.

Weź pożyczkę w wanga

* Dotyczy całkowitego kosztu kredytu pożyczki ratalnej online oferowanej nowym klientom danej instytucji pożyczkowej na taki sam okres i kwotę co w Wonga.pl sp. z o.o. Tylko dla klientów, którzy otrzymali pozytywną decyzję kredytową w Wonga.pl sp. z o.o. Oferta ważna na czas nieokreślony z możliwością jej zakończenia zgodnie z treścią regulaminu. Regulamin na www.wonga.pl/gwarancja_najtanszej_szybkiej_pozyczki_ratalnej_online. 5 minut to standardowy czas od złożenia wniosku do podjęcia decyzji kredytowej i przekazania jej klientowi.
** Reprezentatywny przykład dla pierwszej Pożyczki Krótkoterminowej: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 25,89%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 750 zł, całkowita kwota do zapłaty 760 zł, oprocentowanie stałe 0%, całkowity koszt kredytu 10 zł (w tym: prowizja 10 zł, odsetki 0 zł), okres kredytowania 21 dni. Kalkulacja została dokonana na dzień 24 kwietnia 2016 na reprezentatywnym przykładzie.

Dodaj komentarz